O firmie

Produkujemy kilkanaście wzorów tradycyjnych i nowoczesnych, a zarazem  bezpiecznych dla użytkownika i środowiska naturalnego mebli sprzedawanych w kraju oraz za granicą.

Firma Szymański powstała w 1979r.  w Swarzędzu, w kolebce meblarstwa w Polsce. Głównym celem działalności Firmy, jako producenta mebli  jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów z oferowanych wyrobów i usług.

Produkujemy kilkanaście wzorów tradycyjnych i nowoczesnych, a zarazem  bezpiecznych dla użytkownika i środowiska naturalnego mebli sprzedawanych w kraju oraz za granicą. Nasi klienci są zadowoleni nie tylko z zaspokajania ich wymagań ilościowych i jakościowych w zakresie mebli standardowych, ale również z realizacji ich życzeń indywidualnych, wynikających ze specyfiki potrzeb. 

Wyjątkową jakość produkowanych mebli zapewnia zastosowanie najwyższej klasy materiałów i nowoczesne technologie wytwarzania. Wdrożony system zarządzania jakością umożliwia uzyskanie pełnego zaufania i zadowolenia klientów. Wszyscy zatrudnieni pracownicy dążą do sukcesu firmy, gdyż są świadomi, że przekłada się na sukces każdego z nich.

Zapraszamy

Zaufanie klientów

Wdrożony system zarządzania jakością umożliwia uzyskanie pełnego zaufania i zadowolenia klientów. Wszyscy zatrudnieni pracownicy dążą do sukcesu firmy, gdyż są świadomi, że przekłada się na sukces każdego z nich.